Spôsoby platby a doručenia

Spoločnosť Ladybug s.r.o. ponúka zákazníkom e-shopu www.obuvstonozka.sk nasledujúce

Spôsoby platby:

a) Platba v hotovosti alebo platobnou kartou (pri osobnom odbere)

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou. Akceptujeme nasledovné platobné karty: VISA, VISA Electron, V-pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a Diners Club International.

Tento spôsob platby si zvoľte v prípade osobného odberu tovaru v našej predajni "Stonožka - obuv a móda pre deti" na adrese Tatranské námestie 8, 058 01 Poprad.

b) Bankový prevod (Platba vopred prevodom na účet)

Za tovar zaplatíte prevodom na náš bankový účet č. 3225597059/0200 vedený vo VÚB banke, číslo účtu vo formáte IBAN: SK19 0200 0000 0032 2559 7059. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky kuriérom alebo prostredníctvom Slovenskej pošty.

Platbu uhrádzajte až po obdržaní e-mailovej správy s predmetom "Potvrdenie prijatia objednávky", najneskôr však do troch pracovných dní od jej obdržania. Ak nebude platba pripísaná na náš účet v uvedenej lehote, Vaša objednávka bude stornovaná.

c) Platba na dobierku - Slovenská pošta

Za tovar zaplatíte v hotovosti doručovateľovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty.

d) Platba na dobierku - Kuriér DPD

Za tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky kuriérom DPD.

 

Spôsoby dopravy:

a) Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete v našej predajni „Stonožka – obuv a móda pre deti“ na adrese Tatranské námestie 8, 058 01 Poprad , a to  v pracovných dňoch v čase od 8:30 do 17:00 hod. Tovar je pre zákazníka rezervovaný po dobu 3 pracovných dní od dátumu potvrdenia prijatia objednávky predávajúcim.

b) Doručenie Slovenskou poštou - doporučený list s poistením do hmotnosti 0,5kg alebo do 1kg (2.trieda)

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Slovenská pošta, a.s. (ďalej len „SP“ alebo "Slovenská pošta") ako doporučený list s poistením zaslaný 2.triedou. Cena sa vypočíta podľa celkovej hmotnosti balíka. Zásielka sa doručuje na Vami zadanú dodaciu adresu. Doručenie prebieha na druhý pracovný deň po dni podania zásielky. SP v prípade neúspešného pokusu o doručenie uloží zásielku na pošte a vloží adresátovi oznámenie o uložení zásielky do poštovej schránky. Týmto spôsobom odosielame len zásielky s hmotnosťou do 1 kilogramu.

c) Doručenie Kuriérom DPD

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (ďalej len „DPD“). Doručenie kuriérom je možné len na adresu na území Slovenskej republiky, ktorá nie je uvedená ako P.O.BOX.

 

Cenník doručenia tovaru:

 

Spôsob prepravy, spôsob platby

Cena za doručenie tovaru

Osobný odber na predajni, platba kartou alebo v hotovosti

      0,00 Eur

Slovenská pošta do hmot. 0,5kg (2.trieda), platba vopred prevodom na účet.

      2,20 Eur

Slovenská pošta do hmot. 1kg (2.trieda), platba vopred prevodom na účet.

      2,90 Eur

Slovenská pošta do hmot. 0,5kg (2.trieda), platba na dobierku.

      2,90 Eur (2,20 +0,70)

Slovenská pošta do hmot. 1kg (2.trieda), platba na dobierku.

      3,60 Eur (2,90 + 0,70)

Kuriér DPD, platba vopred prevodom na účet (hmotnosť zásielky do 3kg)

      3,90 Eur

Kuriér DPD, platba na dobierku (hmotnosť zásielky do 3kg)

      4,90 Eur (3,90 + 1,00)


Pri nákupe nad 50 Eur máte poštovné zadarmo!

Obvyklý termín doručenia Vašej zásielky: 2 PRACOVNÉ DNI od potvrdenia prijatia objednávky.