Predajňa v Poprade opäť otvorená! Po - Pi: od 10:00 do 17:00 a So: od 10:00 do 12:00

Ergobag Prime školská taška Beary Tales

Kód: 7872
Novinka
Značka: Ergobag
€129,99
Na objednávku (2-3 prac. dni) (1 ks)

Školská taška Ergobag Prime, je skvelá alternatíva tradičnej školskej tašky, ktorá vďaka ergonomickému tvaru zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice. Školské tašky ERGOBAG v sebe spájajú ergonomický tvar inovatívnych trekingových batohov a funkčné vnútorné usporiadanie školskej tašky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Školská taška Ergobag Prime, je skvelá alternatíva tradičnej školskej tašky, ktorá vďaka ergonomickému tvaru zabezpečuje zdravý vývoj detskej chrbtice. Školské tašky ERGOBAG v sebe spájajú ergonomický tvar inovatívnych trekingových batohov a funkčné vnútorné usporiadanie školskej tašky. Školský batoh Ergobag má výškovo-nastaviteľné chrbtové popruhy, a je preto vhodný pre deti od 6 do 11 rokov (pre výšku postavy od 110 do 150 cm). Batoh doslova rastie s dieťaťom. Trendy dizajn a množstvo farebných prevedení si získa každého školáka. Produkt je navyše priateľský k životnému prostrediu.

Pozrite si prezentačné video. (Video je síce v anglickom jazyku, ale je dostatočne názorné a pochopiteľné aj bez porozumenia komentára.)

Parametre:

  • Váha:                    1 100 g
  • Rozmery:            šírka 25cm, hĺbka 22cm, výška 35 cm
  • Objem:                 20 litrov
  • Zapínanie:          magnetická pracka, zips, šnúrka s brzdou
  • Výška školáka: 110 - 150 cm

Vlastnosti:

1. Ergonomická - Patentovaný ergonomický koncept  optimálne prenáša váhu z ramien na bedrá, čo zaručuje zdravý vývoj detskej chrbtice a správne držania tela. Vďaka širokému panvovému popruhu je značná časť hmotnosti prenesená na panvu, najstabilnejšie miesto detského tela. Dôležitý je tiež hrudný popruh, ktorý ruksak fixuje a zabraňuje skĺzavaniu ramenných popruhov do strán. Taška má tiež jedinečný systém spevnenia vnútorného obsahu, a to potiahnutím lanka pri zatváraní ruksaku. (V taške už viac nič nehrká, ani neposkakuje.) Celý tento koncept umožňuje predchádzať najčasteším problémom, ktoré vyvoláva preťaženie chrbtice, ako napr. nesprávne držanie tela alebo bolesti chrbta aj hlavy.

 Ergobag_ergonomicka

2. Rastúca - Posuvné hliníkové lišty, umožňujú individuálne nastavenie výšky ramenných popruhov podľa výšky postavy dieťaťa. Po otvorení poklopu v chrbtovej časti je možné ramenné popruhy jednoducho posunúť vyššie alebo nižšie podľa nakreslenej mierky pre výšku postavy od 110 do 150 cm. Hrudný popruh je takisto výškovo nastaviteľný.

Ergobag_rastuca 

3. Funkčne premyslená - vnútorné usporiadanie batohu Ergobag spĺňa všetko to, čo sa od dobrej školskej tašky očakáva: ooddelenú priehradku na knihy (tie majú byť umiestnené čo najbližšie k chrbtu, kvôli optimálnemu rozloženiu váhy), odnímateľnú priehradku na zošity (možnosť dokúpiť tiež plastovú dosku na zošity) a priehradku na menšie predmety, ako je peračník, peňaženka a pod. V hlavnom oddelení školskej tašky je aj menšia sieťovaná priehradka so zipsom na drobnosti a karabínka na kľúče. Ďalej má taška samostatné predné vrecko na desiatu a nápoje, ktoré je vodotesné. V prípade, že dôjde k rozliatiu tekutiny, neprenikne do hlavného oddelenia, v ktorom sú uložené zošity a knihy. Reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti na ceste, štítok s menom a adresou, a tiež pevné uško na zavesenie tašky sú samozrejmosťou. Chrbtová časť tašky je potiahnutá sieťovinou so vzduchovými komôrkami, aby sa dieťa nespotilo. Vďaka spevnenému dnu plecniak pevne stojí na akomkoľvek povrchu. Taška Ergobag zámerne nemá žiadne postranné vrecká, aby tak predchádzala nerovnomernému zaťaženiu chrbtice. Vrecko na úbor (objednáva sa samostatne) je možné pripevniť zhora aj po bokoch zapínacou sponou k školskému batohu Ergobag.

Premyslene_vnutorne_usporiadanie_2017 

4. Nadčasový dizajn - Vkus detí sa vekom mení, a preto je školská taška Ergobag navrhnutá v nadčasovom dizajne, ktorý deti neomrzí ani keď trochu podrastú. Navyše vzhľad tašky dotvárajú tzv. "klipy" - samolepky na suchý zips, ktoré je možné obmieňať podľa vkusu jej majiteľa. Vybrať si možno z množstva tém a dizajnov, v ponuke sú tiež blikajúce "klipy". Dve veľké samolepky sú dodávané spolu so školskou taškou.

 nadcasovy_dizajn

5. Ekogická - Naše životné prostredie je veľmi dôležitá pre nás všetkých. To je dôvod, prečo na výrobu Ergobag školskej tašky sú používané tkaniny, ktoré sú vyrobené zo 100% recyklovaných PET fliaš.

 ergobag

Dodatočné parametre

Kategória: Ergonomické školské tašky ERGOBAG
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: