OZNAMUJEME UKONČENIE "Zákazníckeho programu Stonožka" ku dňu 21.5.2024. Nazbierané body bude možné uplatniť do 30.6.2024 v kamennej predajni. Viac info v časti "Vernostný systém"

O nás

Ako vznikla predajňa Stonožka

Obchodík Stonožka - obuv a móda pre deti je tu pre Vás od 8. apríla 2014. Hlavným podnetom pre jeho otvorenie bola naša osobná skúsenosť.

Keď naša prvorodená dcérka začala s prvými pokusmi o chôdzu, začali sme jej zháňať vhodnú obuv - jej prvé topánočky, capáčky. Ako sme však neskôr zistili je to úloha ľahká len na prvý pohľad. Navštívili sme niekoľko zabehnutých obchodov s detskou obuvou, ale ich ponuka bola skôr skromná. A keď prišlo leto, zohnať kvalitné kožené sandálky vo veľkosti 18 sa mi v našom meste nepodarilo. Prirodzene som siahla po internete. Aj keď sa mi zdalo nie ideálne objednávať detskú obuv bez vyskúšania, riskla som to. Sandálky boli síce krásne a pohodlné, ale asi o dve čísla väčšie než nožičky mojej dcéry. Nevadí, veď ich bude nosiť aspoň na doma, keď jej noha podrastie. Na druhý pokus to už vyšlo.

Myslím si, že nie som jediná, kto má podobnú skúsenosť. A preto mi napadlo, že budeme predávať kvalitnú detskú obuv priamo tu v Poprade, aby sme sa my mamičky už nemuseli takto trápiť pri zháňaní detských topánočiek. Budeme veľmi radi, ak si u nás vyberiete, a veríme, že budete s našou ponukou spokojní.

V prípade akýchkoľvek otázok a podnetov nás neváhajte kontaktovať.

O čo sa snažíme

Našou snahou je splniť požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov - detí. Keď ide o naše deti, nikdy sa neuspokojíme s kompromismi.

Ponúkame Vám široký výber detskej obuvi od popredných zahraničných a slovenských výrobcov. Nájdete u nás obuv rakúskych značiek Superfit a Richter, talianskej značky Primigi, chorvátskej značky Froddo a slovenskej značky RAK. Všetci výrobcovia sú držiteľmi certifikátov o zdravotnej nezávadnosti obuvi. Nami ponúkaná obuv je spravidla vyrobená v krajinách európskej únie, a preto spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť.

Okrem vysokých estetických nárokov však táto detská obuv ponúka niečo viac, a to pohodlie pre jej nositeľov. Správny tvar a konštrukčné riešenie obuvi, ľahké, flexibilné podrážky, tlmiace prvky v oblasti päty, anatomicky tvarované vyberateľné stielky, prírodné a priedušné materiály zvršku obuvi - to všetko robí z našich topánok niečo výnimočné...

Topánky, ktoré poskytujú radosť z pohybu pre malých objaviteľov.