Spôsoby platby a doručenia

Spoločnosť Ladybug s.r.o. ponúka zákazníkom e-shopu www.obuvstonozka.sk nasledujúce

Spôsoby platby:

a) Platba v hotovosti alebo platobnou kartou (pri osobnom odbere)

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou. Akceptujeme nasledovné platobné karty: VISA, VISA Electron, V-pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a Diners Club International.

Tento spôsob platby si zvoľte v prípade osobného odberu tovaru v našej predajni "Stonožka - obuv a móda pre deti" na adrese Tatranské námestie 8, 058 01 Poprad.

b) Bankový prevod (Platba vopred prevodom na účet)

Za tovar zaplatíte prevodom na náš bankový účet č. 3225597059/0200 vedený vo VÚB banke, číslo účtu vo formáte IBAN: SK19 0200 0000 0032 2559 7059. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky kuriérom alebo prostredníctvom Slovenskej pošty.

Platbu uhrádzajte až po obdržaní e-mailovej správy s predmetom "Potvrdenie prijatia objednávky", najneskôr však do troch pracovných dní od jej obdržania. Ak nebude platba pripísaná na náš účet v uvedenej lehote, Vaša objednávka bude stornovaná.

c) Platba na dobierku - Slovenská pošta

Za tovar zaplatíte v hotovosti doručovateľovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty.

d) Platba na dobierku - Kuriér DPD

Za tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky kuriérom DPD.

 

Spôsoby dopravy:

a) Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete v našej predajni „Stonožka – obuv a móda pre deti“ na adrese Námestie sv. Egídia 18/41, 058 01 Poprad , a to  v pracovných dňoch v čase od 8:30 do 17:00 hod. Tovar je pre zákazníka rezervovaný po dobu 3 pracovných dní od dátumu potvrdenia prijatia objednávky predávajúcim.

b) Doručenie Slovenskou poštou - doporučený list do hmotnosti 100 g, 500 g alebo 1 kg (2.trieda)

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Slovenská pošta, a.s. (ďalej len „SP“ alebo "Slovenská pošta") ako doporučený list zaslaný 2.triedou. Cena sa vypočíta podľa celkovej hmotnosti balíka. Zásielka sa doručuje na Vami zadanú dodaciu adresu. Doručenie prebieha na druhý pracovný deň po dni podania zásielky. SP v prípade neúspešného pokusu o doručenie uloží zásielku na pošte a vloží adresátovi oznámenie o uložení zásielky do poštovej schránky. Týmto spôsobom odosielame len zásielky s hmotnosťou do 1 kilogramu, ktoré spĺňajú predpísané rozmery. Objednávky s hodnotou nad 27 Eur posielame vždy s poistením.

c) Doručenie Kuriérom DPD

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (ďalej len „DPD“). Doručenie prebieha spravidla v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky. DPD v prípade neúspešného pokusu o doručenie, tento pokus zopakuje aj nasledujúci pracovný deň. Doručenie kuriérom je možné len na adresu na území Slovenskej republiky, ktorá nie je uvedená ako P.O.BOX.

 

Cenník doručenia tovaru:

 

Spôsob prepravy

Spôsob platby

Cena za doručenie tovaru*

Príplatok za platbu na dobierku*

Osobný odber na predajni

platba kartou alebo v hotovosti

0,00 Eur

0,00 Eur

Slovenská pošta (2.trieda)

(hmotnosť zásielky do 100 g)

(hodnota tovaru do 27 Eur vrátane)

bankový prevod / dobierka 1,65 Eur 1,35 Eur

Slovenská pošta (2.trieda)

(hmotnosť zásielky do 0,5 kg)

(hodnota tovaru do 27 Eur vrátane)

bankový prevod / dobierka 2,00 Eur 1,35 Eur

Slovenská pošta (2.trieda)

(hmotnosť zásielky do 0,5 kg)

(hodnota tovaru nad 27 Eur)

bankový prevod / dobierka 2,60 Eur 1,35 Eur

Slovenská pošta (2.trieda)

(hmotnosť zásielky do 1 kg)

(hodnota tovaru do 27 Eur vrátane)

bankový prevod / dobierka 2,85 Eur 1,35 Eur

Kuriér DPD

(hmotnosť zásielky do 3kg)

bankový prevod / dobierka

3,55 Eur

1 Eur

 * Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH.


Pri nákupe nad 50 Eur je poštovné zadarmo!

Obvyklý termín doručenia Vašej zásielky: - 1 až 2 PRACOVNÉ DNI od potvrdenia prijatia objednávky.