Ponúkame možnosť osobného odberu tovaru na predajni v Poprade v čase, ktorý si s Vami dohodneme telefonicky. Expedíciu objednávok vybavujeme vo zvyčajnom čase.

Spôsoby platby a doručenia

Spoločnosť Ladybug s.r.o. ponúka zákazníkom e-shopu www.obuvstonozka.sk nasledujúce

Spôsoby platby:

a) Platba v hotovosti alebo platobnou kartou (pri osobnom odbere)

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou. Akceptujeme nasledovné platobné karty: VISA, VISA Electron, V-pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro a Diners Club International.

Tento spôsob platby si zvoľte v prípade osobného odberu tovaru v našej predajni "Stonožka - obuv a móda pre deti" na adrese Tatranské námestie 8, 058 01 Poprad.

b) Bankový prevod (Platba vopred prevodom na účet)

Za tovar zaplatíte prevodom na náš bankový účet č. 3225597059/0200 vedený vo VÚB banke, číslo účtu vo formáte IBAN: SK19 0200 0000 0032 2559 7059. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky kuriérom alebo prostredníctvom Slovenskej pošty.

Platbu uhrádzajte až po obdržaní e-mailovej správy s predmetom "Potvrdenie prijatia objednávky", najneskôr však do troch pracovných dní od jej obdržania. Ak nebude platba pripísaná na náš účet v uvedenej lehote, Vaša objednávka bude stornovaná.

c) Platba na dobierku

Za tovar zaplatíte v hotovosti doručovateľovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky prostredníctvom kuriéra DPD.

d) Platba na dobierku

Za tovar zaplatíte platobnou kartou doručovateľovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky prostredníctvom kuriéra DPD.

Spôsoby dopravy:

a) Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete v našej predajni „Stonožka – obuv a móda pre deti“ na adrese Námestie sv. Egídia 18/41, 058 01 Poprad , a to  v pracovných dňoch v čase otváracích hodín. Tovar je pre zákazníka rezervovaný po dobu 3 pracovných dní od dátumu potvrdenia prijatia objednávky predávajúcim.

b) Doručenie Slovenskou poštou - doporučený list do hmotnosti 100 g, 500 g alebo 1 kg (2.trieda)

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Slovenská pošta, a.s. (ďalej len „SP“ alebo "Slovenská pošta") ako doporučený list zaslaný 2.triedou. Cena sa vypočíta podľa celkovej hmotnosti balíka. Zásielka sa doručuje na Vami zadanú dodaciu adresu. Doručenie prebieha na druhý pracovný deň po dni podania zásielky. SP v prípade neúspešného pokusu o doručenie uloží zásielku na pošte a vloží adresátovi oznámenie o uložení zásielky do poštovej schránky. Týmto spôsobom odosielame len zásielky s hmotnosťou do 1 kilogramu, ktoré spĺňajú predpísané rozmery. Objednávky s hodnotou nad 27 Eur posielame vždy s poistením.

d) Doručenie Kuriérom DPD

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (ďalej len „DPD“). Doručenie prebieha spravidla v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky. Deň pred doručením dostanete od DPD avízo vo forme sms-správy a e-mailu s možnosťou zmeniť deň alebo adresu doručenia. V deň príchodu dostanete od kuriéra sms-správu o hodinovom časovom okne, v ktorom bude zásielka doručená. Ak kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie. Príjemca má možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky mojbalik.sk alebo na adrese dpd@dpd.sk. Doručenie kuriérom je možné len na adresu na území Slovenskej republiky, ktorá nie je uvedená ako P.O.BOX.

Cenník doručenia tovaru:

Spôsob prepravy

Maximálna hmotnosť zásielky

Spôsob platby

Cena za doručenie tovaru*

Príplatok za platbu na dobierku*

Osobný odber na predajni

-

platba kartou alebo v hotovosti

0,00 Eur

x

Slovenská pošta (2.trieda)

(hodnota tovaru do 27 Eur vrátane)

100g bankový prevod 2,00 Eur x

Slovenská pošta (2.trieda)

(hodnota tovaru do 27 Eur vrátane)

0,5kg bankový prevod 2,40 Eur x

Slovenská pošta (2.trieda)

(hodnota tovaru do 150 Eur vrátane)

0,5kg bankový prevod
2,90 Eur x

Slovenská pošta (2.trieda)

(hodnota tovaru do 27 Eur vrátane)

1kg bankový prevod
3,40 Eur x

Kuriér DPD

3kg

bankový prevod / dobierka

3,50 Eur

1,05 Eur

(platba v hotovosti)

1,50 Eur

(platba kartou)

 * Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH.


Pri nákupe nad 50 Eur je poštovné zadarmo!

Obvyklý termín doručenia Vašej zásielky: - 1 až 2 PRACOVNÉ DNI od potvrdenia prijatia objednávky.