Doprava a platby

Spoločnosť Ladybug s.r.o. ponúka zákazníkom e-shopu www.obuvstonozka.sk nasledujúce spôsoby dopravy a platby.

Cenník doručenia tovaru:

Spôsoby dopravy:

a) Osobný odber

Tovar si vyzdvihnete v našej predajni „Stonožka – obuv a móda pre deti“ na adrese Ul. 1. mája 214/3, 058 01 Poprad , a to  v pracovných dňoch v čase otváracích hodín. Tovar je pre zákazníka rezervovaný po dobu 3 pracovných dní od dátumu potvrdenia prijatia objednávky predávajúcim.

b) Doručenie cez Packetu

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Packeta Slovakia  s.r.o. (ďalej len „Packeta“) do Vami zvoleného výdajného miesta, tzv. "Z-POINTu" alebo do samoobslužného "Z-BOXu". Doručenie prebieha spravidla v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky. V deň doručenia dostanete od Packety avízo vo forme sms-správy a e-mailu s heslom pre vyzdvihnutie zásielky. Zásielku je možné vyzdvihnúť vo výdajnom mieste Z-POINT počas jeho otváracích hodín, a to do 5 kalendárnych dní od oznámenia o jej uložení. V samoobslužnom "Z-BOXe" je možné zásielku vyzdvihnúť nonstop, a to do 2 kalendárnych dní od oznámenia o jej uložení. Doručenie cez Packetu ponúkame na území Slovenskej republiky a Českej republiky.

c) Doručenie Kuriérom DPD

Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti Direct Parcel Distribution SK s.r.o. (ďalej len „DPD“). Doručenie prebieha spravidla v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania zásielky. Deň pred doručením dostanete od DPD avízo vo forme sms-správy a e-mailu s možnosťou zmeniť deň alebo adresu doručenia. V deň príchodu dostanete od kuriéra sms-správu o hodinovom časovom okne, v ktorom bude zásielka doručená. Ak kuriér nezastihne príjemcu doma, nechá v poštovej schránke oznámenie o prvom pokuse o doručenie. Príjemca má možnosť zmeniť termín alebo adresu ďalšieho doručenia prostredníctvom stránky mojbalik.sk alebo na adrese dpd@dpd.sk. Doručenie kuriérom je možné len na adresu na území Slovenskej republiky, ktorá nie je uvedená ako P.O.BOX.

Spôsoby platby:

a) Platba v hotovosti alebo platobnou kartou (pri osobnom odbere)

Za objednaný tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou. Tento spôsob platby si zvoľte v prípade osobného odberu tovaru v našej predajni "Stonožka - obuv a móda pre deti" na adrese Ul. 1. mája 214/3, 058 01 Poprad.

b) Bankový prevod (platba vopred prevodom na účet)

Za tovar zaplatíte prevodom na náš bankový účet č. 3225597059/0200 vedený vo VÚB banke, číslo účtu vo formáte IBAN: SK19 0200 0000 0032 2559 7059. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri osobnom odbere tovaru na našej predajni, pri doručení zásielky kuriérom DPD alebo cez Packetu.

Platbu uhrádzajte až po obdržaní e-mailovej správy s predmetom "Potvrdenie prijatia objednávky", najneskôr však do troch pracovných dní od jej obdržania. Ak nebude platba pripísaná na náš účet v uvedenej lehote, Vaša objednávka bude stornovaná.

c) Platba na dobierku

Za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou doručovateľovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby si môžete zvoliť pri doručení zásielky prostredníctvom kuriéra DPD.