OZNAMUJEME UKONČENIE "Zákazníckeho programu Stonožka" ku dňu 21.5.2024. Nazbierané body bude možné uplatniť do 30.6.2024 v kamennej predajni. Viac info v časti "Vernostný systém"

Vrátenie tovaru (Odstúpenie od zmluvy)

V prípade, že si želáte odstúpiť od kúpnej zmluvy, postupujte prosím podľa Všeobecných obchodných podmienok spoločnosti Ladybug s.r.o.

Je potrebné oznámiť nám Vašu vôľu odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Odporúčame Vám na tento účel vyplniť "Vzorový formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy", ktorý si môžete stiahnuť tu:

Formular na odstupenie od zmluvy_Ladybug

Spolu s vyplneným formulárom je potrebné doručiť nám tovar v originálnom obale spolu s príslušenstvom vrátane:

  • dokladu o kúpe (originál alebo fotokópia faktúry)
  • záručného listu,
  • návodu na použitie a pod.

Tovar zasielajte poštou alebo kurierom na adresu sídla spoločnosti:

Ladybug s.r.o.

Tatranské námestie 4582/7

058 01 Poprad

Pri zaslaní je vhodné tovar poistiť, nakoľko predávajúci nenesie zodpovednosť za poškodenie, či stratu tovaru pri jeho spätnom zaslaní. Zásielky na dobierku nepreberáme.

Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoškodený a nepoužívaný. Nemôže niesť známky neprimeraného alebo nadmerného používania.

Tovar nám môžete odovzdať aj osobne na adrese kamennej predajne Stonožka v Poprade počas otváracích hodín. Upozorňujeme Vás, zásielky neposielajte poštou na adresu kamennej predajne, pretože ich takto nevieme prevziať, a teda Vám budú vrátené.